Kulíšek
Facebook Instagram
Výpočet dávkování

Výpočet dávkování

dávkování pro kojence, děti a dospělé

Kategorie:

kg

Stupeň dehydratace:

Jak zjistit stupeň dehydratace?

dále jen pro kojence a děti do 15 kg

Má dítě horečku?

Nápověda

Tento kalkulátor vám umožní spočítat dávkování Kulíška přesně podle Vámi zadaných údajů. Výpočet je totožný s výpočtem uvedeným v příbalovém letáku.

V první řadě vyberte jednu ze tří kategorií:

  • Do kategorie "Kojenec" patří děti výlučně kojené.
  • Kategorie "Dítě na umělé (náhradní) nebo smíšené (komplementární) výživě" zahrnuje všechny ostatní děti do 15 kg tělesné hmotnosti
  • "Děti, junioři, ostatní..." je kategorie určená pro všechny ostatní, tj. děti nad 15 kg, juniory, seniory, sportovce...

Druhý krok je Váha. Do příslušné kolonky napište váhu v kilogramech. Můžete použít i desetinná čísla.

Třetí krok je určení stupně dehydratace. Vedle otazníku je odkaz, pod kterým najdete potřebné informace.

Jestli počítáte dávkování pro "děti, juniory, ostatní...", pak rovnou klikněte na tlačítko "spočítat", jinak pokračujte dál.

Pro děti kojené nebo dítě na náhradní či smíšené výživě vyberte má-li dítě horečku a napište počet vodnatých stolic v prvních 4 hodinách u dětí výlučně kojených.

Klikněte na tlačítko "spočítat". Pokud jste na nějaký údaj zapomněli, kalkulátor Vás upozorní zprávou v červeném rámečku. Pokud jste zadali vše správně, pak dostanete doporučení, jak postupovat. Zkontrolujte, zda jsou všechny vstupní informace v pořádku.

Co je Kulíšek

Kulíšek je rehydratační kúra pro zavodnění a doplnění iontů v organismu.Je určena pro kojence, malé děti, sportovce, těhotné a kojící ženy, cestovatele a obecně pro všechny, kteří jsou ohroženi dehydratací.
Kde Kulíška koupím? Kulíšek je k dostání ve všech lékárnách.