Kulíšek
Facebook Instagram
3 druhy Kulíška

3 druhy Kulíška

Kulíšek je potravina pro zvláštní lékařské účely určená k perorální rehydrataci při průjmových potížích a / nebo zvracení. Pro kojence od ukončeného 1. týdne života, děti i dospělé. Kompletní kúra určená k dietnímu postupu při průjmových potížích, zvracení a horečnatých onemocněních vedoucích k dehydrataci. Roztok lze využít i jako iontový nápoj pro děti a dospělé.

Kladně posouzeno Českou pediatrickou společností v souladu s doporučením ESPGHAN  (Evropská společnost pro dětskou gastroenterologii, hepatologii a výživu). Příbalový léták ke stažení zde

Kulíšek forte je potravina pro zvláštní lékařské účely. Pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku, děti i dopělé. Kompletní kúra určená k dietnímu postupu při průjmových potížích a zvracení. Vede k rychlé úpravě hospodaření s vodou a normalizaci vnitřního prostředí organismu. Obohaceno rostlinným výtažkem ze zázvoru pro zklidnění podrážděného žaludku. Kulíšek forte je též vhodný při horečnatých onemocněních spojených s pocením, u žaludečních nevolností (tzv. kinetózy) během cest, jako iontový nápoj pro sportovce a těžce fyzicky pracující.
Kladně posouzeno Českou pediatrickou společností v souladu s doporučením  ESPGHAN. Příbalový léták ke stažení zde

Kulíšek Extra je potravina pro zvláštní lékařské účely. Užívá se při průjmových potížích a/nebo zvracení u kojenců od ukončeného 6. měsíce života, dětí i dospělých. Díky přidané broskvi a dýni skvěle chutná. Vede k rychlé úpravě hospodaření s vodou a normalizaci vnitřního prostředí organismu. Je navíc obohacen o zeleninové a ovocné složky bohaté na přírodní minerální látky přispívající k účinné rehydrataci organismu. Roztok je vhodný i jako iontový nápoj pro regeneraci při sportovních výkonech.

Vyrobeno v souladu s doporučeními ESPGHAN. Příbalový léták ke stažení zde

Co je Kulíšek

Kulíšek je rehydratační kúra pro zavodnění a doplnění iontů v organismu.Je určena pro kojence, malé děti, sportovce, těhotné a kojící ženy, cestovatele a obecně pro všechny, kteří jsou ohroženi dehydratací.
Kde Kulíška koupím? Kulíšek je k dostání ve všech lékárnách.